שיווק בווטסאפ- הדרך המהירה ביותר להגיע ללקוחות שלכם

שיווק בוואטסאפ

באמצעות שיווק בווטסאפ ניתן להפיץ מסרים שיווקים ולהגיע לקהלים רבים. מדובר על אחת הדרכים המהירות להגיע ללקוחות שלכם- כל הפרטים בכתבה הבאה.

שיווק בווטסאפ צעיר וחכם

שיווק בווטסאפ נעשה על ידי אנשי הקשר עצמם- מדובר על אחת הדרכים החכמות להעביר מסרים שונים. מדובר על שיווק צעיר וחכם המאפשר להגיע ללקוחות רבים. אין ספק כי מדובר על פתרון קליל יותר שכולם עושים בו שימוש היום. בין אם מדובר על עסק גדול או עסק קטן, כולם עושים שימוש בכלי הנ"ל המיועד למטרות עסק. אם פעם הייתם שולחים דואל ללקוחות שלכם, הרי באמצעות שליחת וואטסאפ אפשר לשלוח להם הודעה אישית יותר וכך לגלות מעורבות בחייהם של הלקוחות שלהם ולבסס עימם קשר אישי. אין ספק כי מדובר על דרך שאינה פורמלית, אבל משתלמת ביותר להכיר את הלקוחות שלכם. 

  אפשרות לנהל דף עסקי באפליקציה

בדומה לאפליקציית פייסבוק, גם וואטסאפ מאפשרת לבעלי עסקים לנהל דף עסקי. הפרופיל העסקי שלכם כולל מידע חשוב וחיוני ביותר כמו למשל כתובת, תיאור אתר ופרטי קשר. באמצעות דף עסקי ניתן להראות ללקוחות את כל השירות שלכם. 

 אפשרות להציג קטלוג מוצרים

במידה ואתם מוכרים מוצרים ומעוניינים להגיע לקהל הלקוחות שלכם, הרי באמצעות האפליקציה ניתן להגיע ללקוחות שלכם. אפשר להעלות את המוצרים וכך המשתמשים יכולים לדפדף ולראות מה בדיוק אתם מציעים. מדובר על כלי אפקטיבי ביותר המאפשר לכם להגיע ללקוחות וכך הם יכולים להבין מה הם יכולים לרכוש מהעסק. כאשר הקטלוג שלכם נמצא בווטסאפ, הלקוחות יוכלו לראות מה בדיוק אתם מציעים ללא צורך בחיפוש בגוגל.

 אפשרות לקצר את זמן התגובה של הלקוחות

באמצעות שימוש באפליקציה, ניתן לקצר את זמן התגובה של הלקוחות שלכם. יש אפשרות להגדיר הודעות אוטומטיות באמצעות צ'אטבוט וכך הקהל יוכל לענות לכם על שאלות במהירות רבה. נוסף על כך, אפשר להציע תוכן עם תשובות מהירות וכך ניתן לספק לקהל שלכם מענה מהיר על שאלות שונות. באמצעות תשובות מהירות ניתן לספק לקהל מענה מיידי וכך לגרום להם לשוב אליכם.

דרכים יצירתיות לשיווק בווטסאפ

ישנן דרכים יצירתיות לשיווק באמצעות ווטסאפ. בעלי עסקים רבים הבינו כבר שהשיווק באמצעות האפליקציה עשוי לשדרג אותם ולכן בעלי עסקים רבים עושים שימוש בכלי על מנת ליצור תקשורת טובה יותר עם הלקוחות שלהם וכך להיות עם היד על הדופק באופן תמידי בכל זמן נתון.

הנה כמה דוגמאות:

הזמנת מקומות במסעדה

בזמן האחרון ניתן לראות מסעדות רבות אשר מאפשרות לסועדים להזמין אוכל באמצעות הודעת ווטסאפ- כך הסועדים יכולים לשלוח את ההעדפה שלהם למסעדה ולבצע הזמנה מהירה. כאשר הם ירצו להזמין אוכל, הם יזכרו לטובה את המסעדה בשל השירות המהיר.

ייעוץ רפואי

גם רופאים הבינו כי ניתן לעשות שימוש בווטסאפ וכך לשמור על קהל המטופלים שלהם. שימוש באפליקציה לא מחליף כמובן יחס אישי, אבל מדובר על דרך לשמור על קשר עם המטופלים- אפשרות לענות על שאלות רפואיות וכן לרשום מרשמים רפואיים.

כאמור, מדובר על דרכים שונות בהם בעלי מקצועות שונים יכולים לעשות שימוש באפליקציה וכך להרחיב את ההתקשרות עם הלקוחות שלהם. מדובר על דרך המאפשרת להם להעניק מענה מהיר, מקיף וזמין לקהל הלקוחות שלהם.

  חסכוני , מהיר וטוב

לסיכומו של דבר, ניתן לראות כי בעלי עסקים רבים מבינים את הפוטנציאל הטמון בשימוש באפליקציה. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות של שימוש בכלי לטובת הרחבת מעגל העסקים שלהם. 

אהבת את התוכן שלנו? שתפו אותו:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן